Jesteś Sportowcem? Wypromuj się przez projekt „Kibicujesz? Sponsorujesz!”


Jesteś Sportowcem?

Wypromuj się przez projekt „Kibicujesz? Sponsorujesz!”
Zdobądź dodatkowe środki finansowe oraz zadbaj o bezpieczeństwo rozwoju swojej kariery!

 Jak działa Projekt?

Za usługę pośrednictwa ubezpieczeniowego czy kredytowego firmy otrzymują PROWIZJĘ. Nie jest to nic odkrywczego, ponieważ taki system działa już od bardzo dawna.
Projekt „Kibicujesz? Sponsorujesz” w swoim zamyśle jest bardzo prosty. Przez KOMPLEKSOWĄ obsługę klientów otrzymujemy wynagrodzenie, a jego część przekazujemy na współpracujące z nami Kluby sportowe, stowarzyszenia, fundacje związane ze sportem, sportowców indywidualnych lub na dowolnie wybrany przez kibica cel.

Klient otrzymuje najlepszą ofertę, a my dzielimy się prowizją – nic bardziej prostszego!


Co zyskujesz?

Podczas współpracy tworzymy dla Ciebie dedykowaną stronę internetową, na której znajdować się będzie krótki opis Twoich osiągnięć oraz zdjęcie. Umieszczamy również wpisy na blogu, aby dokładniej pokazać Twoje sportowe cele oraz potrzeby.
Internet w dzisiejszych czasach jest potężnym medium, które chcemy wykorzystać poprzez regularną promocję na Facebooku czy Instagramie. Zamieszczony na stronie internetowej formularz kontaktowy, pozwoli kibicom z łatwością wpierać Twoje sportowe zmagania oraz cele.
Atutem projektu „Kibicujesz? Sponsorujesz!” jest specjalny system zarządzający klientami – CRM, który automatycznie przyporządkuje ich do Ciebie.

Efekt Kuli śnieżnej.
Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowej osób fizycznych oraz firm. Część produktów z szerokiego wachlarza ubezpieczeń (np. polisy samochodowe OC/AC, mieszkaniowe) są odnawiane co rok. Wiąże się z tym regularne przekazywanie prowizji  za produkty odnowieniowe.

Przy podjęciu współpracy zostaje podpisana umowa sponsoringowa, która szczegółowo reguluje kwestie prawne oraz formę przekazywania pieniędzy.


Razem zadbamy o bezpieczeństwo Twojej kariery!

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu najbardziej dopasowanych produktów ubezpieczeniowych dla zawodowych sportowców.
Z szerokiego wachlarza dostępnych możliwości wybieramy odpowiednio dopasowane świadczenia oraz sumy ubezpieczenia do sportu, który uprawiasz.
Aktualna oferta ubezpieczycieli daje bardzo wiele możliwości spersonalizowania produktów.
Oprócz odpowiednio dobranej ochrony, pomagamy w zabezpieczeniu kapitału na przyszłość oraz w uzyskaniu kredytów gotówkowych i hipotecznych.


Zobacz sam jak bardzo szeroki  zakres usług oferujemy – z każdej z nich możesz uzyskać dodatkowe środki finansowe na rozwój Twojej kariery!

Kontakt@KibicujeszSponsorujesz.pl
tel: 604-710-090

Formularz Kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *