„Kibicujesz? Sponsorujesz!” – na czym polega?


„Kibicujesz? Sponsorujesz!” – na czym polega?

Za usługę pośrednictwa ubezpieczeniowego czy kredytowego firmy otrzymują PROWIZJĘ. Nie jest to nic odkrywczego, ponieważ taki system działa już od bardzo dawna.
Projekt „Kibicujesz? Sponsorujesz” w swoim zamyśle jest bardzo prosty. Przez KOMPLEKSOWĄ obsługę klientów otrzymujemy wynagrodzenie a jego część przekazujemy na współpracujące z nami Kluby sportowe, stowarzyszenia, fundacje związane ze sportem, sportowców indywidualnych lub na dowolnie wybrany przez kibica Klub.

Ty otrzymujesz najlepszą ofertę my dzielimy się prowizją i wspieramy Twój klub – nic bardziej prostszego!
Zapewniamy najlepszą obsługę ubezpieczeniową i kredytową dla osób fizycznych oraz Firm.


Dlaczego my?

Działamy w systemie opartym na 4 krokach:
1. Analiza Potrzeb – Jest to pierwszy punkt działania, podczas którego ustalamy Twoje cele oraz życzenia. Pokazujemy jak obecnie kształtuje się rynek ubezpieczeniowy i kredytowy.
2. Doradztwo – W drugim kroku na podstawie indywidualnej oceny Twoich oczekiwań, starannie dobieramy odpowiednie rozwiązania i przedstawiamy kilka dopasowanych wariantów.
3. Dopasowany Produkt – Następstwem Doradztwa jest adekwatnie dobrany produkt, który zostaje wybrany przez Ciebie z gamy propozycji przygotowanych przez naszego Eksperta.
4. Serwis – Regularny serwis zawsze gwarantuje Tobie odpowiednio dobrany produkt, dopasowany do aktualnych potrzeb i statusu życiowego.


„Łączymy rzetelną obsługę finansową zachowując najwyższe standardy ze wspieraniem kultury sportowej w Polsce.”


Jesteś Sportowcem?
Prowadzisz Klub Sportowy?
Wypromuj się przez projekt „Kibicujesz? Sponsorujesz!”

Podczas współpracy tworzymy dedykowaną stronę internetową, na której znajduje się krótki opis, zdjęcie oraz logo. Dodatkowo umieszczamy wpisy na blogu, aby dokładniej opisać cele sportowe oraz potrzeby Partnera, z którym współpracujemy.

Czy podczas współpracy nasi Partnerzy ponoszą jakiekolwiek koszty związane z promocją?
Oczywiście, że nie!

Internet w dzisiejszych czasach jest potężnym medium, które chcemy wykorzystać poprzez regularną promocję na Facebooku czy Instagramie. Po to został stworzony dedykowany panel oraz formularz internetowy.
Dodatkowym atutem projektu „Kibicujesz? Sponsorujesz!” jest specjalny system CRM, który automatycznie zarządza osobami wspierającymi swoją ulubioną drużynę, sportowca czy fundację. Pozwoli to na automatyczne przypisywanie osób wspierających do konkretnego Partnera.


Efekt Kuli śnieżnej – co można zyskać?

Przede wszystkim regularne finansowanie. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze, naciskając bardzo mocno na punkt 4 „SERWIS”. Część produktów z szerokiego wachlarza ubezpieczeń (np. polisy samochodowe OC/AC, mieszkaniowe) są odnawiane co rok. Wiąże się z tym regularne przekazywanie prowizji Partnerowi za produkty odnowieniowe.


Jesteś Kibicem?
Wspieraj polski sport – od czego zacząć?

Każdy z nas na co dzień korzysta z produktów finansowych.
Wystarczy zrobić pierwszy krok, a my zajmiemy się resztą.
Sprawdź datę końca trwania polisy samochodowej OC/AC, lub polisy na dom / mieszkanie!
Wystarczy nam krótka informacja, którą  wykorzystamy w odpowiednim momencie aby Porównać – Sprawdzić – Doradzić, a na koniec wesprzemy klub / sportowca / fundację wskazaną przez Ciebie.


Idea projektu „Kibicujesz? Sponsorujesz!” jest bardzo prosta.
Wypełnij formularz, który znajduję się poniżej lub prześlij nam bezpośrednio maila z zapytaniem na adres: Kontakt@KibicujeszSponsorujesz.pl

tel: 604-710-090

Jeżeli jesteś zainteresowany spotkaniem w dowolnie wybranym miejscu, skontaktuj się z naszym Ekspertem aby ustalić dogodny termin.

 


Właścicielem projektu jest firma Custom Investments Sp. z o.o. Oddział 43-100 Tychy, ul. Fabryczna 12, NIP: 6452552391 KRS: 0000690387.Formularz Kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *