Kibicujesz Sponsorujesz w 3 krokach

1

Przedstawiamy Tobie najlepsza ofertę ubezpieczeniową bądź kredytową.

2

Zawierasz za naszym pośrednictwem polisę lub umowę.

3

Wspieramy wybrany przez Ciebie Klubu Sportowy, Fundację bądź Sportowca Indywidualnego.

Ty otrzymujesz najlepszą ofertę, my dzielimy się prowizją i wspieramy Twój klub!

Analiza potrzeb

Doradztwo

Dopasowany produkt

Serwis

Polecili nas:

Krzysztof Przybylski

Krzysztof Przybylski

W latach 2008/2010 trener i selekcjoner Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej Kobiet, obecnie trener II Ligi mężczyzn MUKS Siódemka Mysłowice, założyciel akademii Handball 4 KIDS.

"Dzięki projektowi "Kibicujesz-Sponsorujesz" kluby sportowe mogą pozyskać dodatkowe środki finansowe. Polecam i zachęcam do współpracy."

Paweł Kolańczyk

Paweł Kolańczyk

Trener personalny, specjalista kształtowania kobiecej sylwetki, instruktor kulturystyki

"Program Kibicujesz Sponsorujesz jest świetnym rozwiązaniem dofinansowania sportowców. Pomaga w rozwoju ich kariery oraz dzięki szerokiej gamie pakietów ubezpieczeniowych pozwala na pokrycie kosztów rehabilitacji po kontuzji. Szczerze polecam!"

Łukasz Jurkojć

Łukasz Jurkojć

Reprezentant Kadry Narodowej w Młodzieżowej Siatkówce Plażowej, w 2003 roku zdobył III miejsce na Mistrzostwach Europy w Siatkówce Plażowej. Miał swój udział w budowaniu Katowickiego zespołu, który obecnie gra w PlusLidze - GKS Katowice. Obecnie reprezentuje barwy klubu SPS Chrobry Głogów.

"Projekt Kibicujesz-Sponsorujesz to świetne rozwiązanie dla sportowca pod względem uzyskania dodatkowego finansowania jak również możliwość dobrania idealnej oferty ubezpieczenia dla zawodowych sportowców. Zachęcam do skorzystania z programu Kibicujesz-Sponsorujesz"

Zaufali nam:

Formularz kontaktowy

Klub Sportowy / Sportowiec Indywidualny, który(ego) chcesz wesprzeć